...jen si tak zvolna polétat...


Přiblížení akce                                   Helicopter Model Show:

Po mnoha letech, kdy v Holicích modelařina velmi aktivně kvetla a po následné porevoluční přestávce začínáme v Holicích opět s funkční leteckou "modelařinou". Zatím sdružujeme vrtulníkáře a pár ortodoxních "křídlatých" , ale dveře máme otevřeny všem, co se rádi baví ovládáním vzduchu a vlastně všem, co v ruce drží RC systém...

Helicopter Model Show je zamýšlena jako široké veřejnosti otevřená akce, kam si polétat pro zábavu svou a přítomných může přijít kdokoli.

Obyčejně vše probíhá tak, že se dopoledne polétá a zasoutěží s menšími kousky v tělocvičně, s velkými helinami odpoledne létáme na městském fotbalovém  stadionu. (k dispozici dvě fotbalová hřiště). Program doplňujeme doprovodnými akcemi modelářů z "jiného ranku".

Soutěž / případně pouhou účast se vždy snažíme doplnit tombolou s odměnami. Tedy něco si odnést domů může každý, i kdyby nevyhrál (Něco se vždy najde i pro ty nejmenší)

 

Od roku 2011 létáme na fotbalovém stadionu se zázemí a zastřešením pro případ deště,  dopolední hala už od 2012 není menší gymplácká,  ale  velká sportovní hala s tribunou a sítí pro ochranu diváků 50 x 15 x 8m...

 

Za pořadetele Vás srdečně zve Vašek Vohralík